آخرین اخبار «تلویزیون های هوشمند

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، بهعنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و در طول ۳ دهه نخست، فعالیتهای خود را در حوزههای ارائه خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خردهفروشی توسعه داد و در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد صنعت الکترونیک گردید و در میانه دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتیسازی و ساختوساز وارد شد؛ ورود به این حوزهها بود که سبب رشدهای پسین آن گردید. در دهه ۱۹۷۰ شرکت سامسونگ آنچنان توسعه پیدا کرد، که شرکتهای صنایع سنگین، پتروشیمی، کشتیسازی و ابزارهای دقیق سامسونگ یکی پس از دیگری تأسیس گردید و نخستین صادرات صنایع الکترونیک این گروه نیز از سوی سامسونگ الکترونیک صورت گرفت. او بیش از هر مدیرارشد دیگری به فناوری و کسب دانشفنی دستاول تأکید دارد. برای خرید تلویزیون باید برند، ابعاد، کیفیت تصویر، سیستمعامل، توان خروجی صدا، منحنی یا صفحه تخت بودن تلویزیون و پارامترهای ریز دیگری را در نظر داشته باشید؛ اما یکی از اصلی ترین عوامل خرید تلویزیون را می توان قیمت آن دانست. پردازندهی این تلوزیون هوشمند X1-Extreme سونی میباشد و شرکت سونی برای بهبود بخشیدن به کیفیت تصاویر از تکنولوژی Object-based HDR remaster کمک گرفته است، این تکنولوژی با بررسی اشیا به صورت جداگانه کیفیت تصاویر را بالا میبرد.

مدل A9H سونی در سایزهای ۵۵، ۶۵ و ۷۵ اینچ قابل خریداری در بازار است. شاید شما هم چیزهایی راجع به بالاتر بودن قیمت تلوزیونهای سونی نسبت به دیگر برندها شنیده باشید، اما بد نیست بدانید که قیمت بالاتر تلوزیونهای سونی به علت کیفیت بالاتر دستگاه میباشد و به قول معروف “هیچ گرانی بیحکمت نیست ،هیچ ارزانی بی علت نیست.” با تمام اینها مجموعهی شهراد یک خبر خوب برای طرفداران برند سونی دارد و آن اینکه، شما میتوانید تلویزیونهای هوشمند سونی را به صورت اقساطی از مجموعه شهراد خریداری کنید. فراموش نکنید که خرید کالای با کیفیت نقش موثری در اقتصاد خانوادهی شما دارد و مجموعهی شهراد این تلوزیونهای با کیفیت را به صورت اقساطی نیز میفروشد، پس با خرید اقساطی از مجموعهی شهراد به اقتصاد خودتان کمک کنید. پشتیبانی از اچ دی ار: یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در کیفیت تصاویر خروجی و البته قیمت روز انواع تلویزیون پشتیبانی از محتواهایی با نسبت کنتراست بالاست. این تلویزیونها تصاویر را با کیفیت 4K و Ultra HD نمایش میدهند و به رابط هوشمند اندروید مجهز شدهاند، اما تفاوت خاص و معناداری بین تلویزیونهای ۲۰ و ۲۵ میلیون تومانی وجود ندارد.

ارزانترین تلویزیونهای ۶۵ اینچ بازار به گزارش فرارو، ارزانترین تلویزیون ۶۵ اینچ بازار حدود ۲۰ میلیون تومان قیمت دارد. به گزارش خبرآنلاین، در این بازار میتوان ۱۷ مدل تلویزیون لاکچری را یافت که با قیمتی بین ۶۰ تا بیش از ۲۰۰ میلیون تومان فروخته میشود. امکان جستجوی صوتی به کمک اسپیکری که در ریموت کنترل این مدل تعبیه شده است استفاده از آن را برای شما شیرینتر میکند. در این راهنما ، شما را با نحوه انصراف از جمع آوری این مجموعه داده ها آشنا می کنیم تا بتوانید با خیال راحت به تماشای برنامه های مورد علاقه خود بازگردید. بههرحال، قبل از اینکه ساعتها زمان برای تماشای تلویزیون صرف کنید لازم است چند ساعتی نیز برای انتخاب تلویزیون وقت بگذارید. در همین راستا شرکت کرهای از یک کاربرد احتمالی نمایشگرهای شفاف با کانسپت Smart Bed رونمایی کرده است. 1 دلیل که نباید یک تلویزیون هوشمند بخرید! عالی ترین راه برای کنترل تلویزیون های هوشمند اینه که از تلفن های هوشمند استفاده کرد. این شرکت در دهه ۱۹۷۰ با سرمایهگذاری در صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتیسازی، راه صنعتی شدن را در پیش گرفت. در سال ۱۹۹۲ این شرکت به بزرگترین تولیدکنندهی حافظه “چيپست” و بزرگترین تولیدکنندهی تراشه پس از اینتل در جهان تبدیل شد.

اولین تجربه توليد صفحهنمایش LCD این شرکت به سال 1995 برميگردد و 10 سال بعد، سامسونگ، به بزرگترین تولیدکنندهی LCD در جهان تبديل شد. در همینسال، فعالیتها برای گسترش برند سامسونگ نیز ادامه داشت و اولین کارخانهی تولید تلویزیون سامسونگ در خارج از کره و در کشور پرتغال تأسیس شد.. آنها اولین کامپیوتر شخصی با نام تجاری سامسونگ در سال 1982به بازار عرضه شد. در زماني كه موتورولا بخش اعظم بازار تلفنهمراه را دردست داشت .در سال 1988 اولين گوشيموبايل با نام تجاری سامسونگ وارد بازار شد. پيشرفت سامسونگ در اين بازار اندك بود بهطوريكه تا سال 2000 سهم سامسونگ در بازار تلفنهمراه تنها به 10درصد رسيد و در مقايسه با ساير برندهاي بازار،سامسونگ خيلي موردپسند بازارهاي جهانی قرار نگرفت و فكر خروج از بازار موبايل به ذهن مديران سامسونگ الكتريكس خطور كرد و اين داستان تا جايي پيش رفت كه مسئولان دستور توقف توليد را صادر كردند. با ما همراه باشيد تا در اين مقاله به بررسی داستان شكلگيری و پيشرفت سامسونگ بپردازيم.نامی آشنا در بازار تكنولوژی كه امروزه سهم زيادی از اين عرصه را از آن خود كرده است.

دیدگاهتان را بنویسید