آخرین اخبار «تلویزیون های هوشمند

X8000G از سری مدلهای ۲۰۱۹ تلوزیونهای هوشمند سونی به شمار میرود که دارای سیستمعامل اندروید است و میتوان با اتصال به اینترنت هرکاری که با یک گوشی هوشمند انجام میشود را با این تلوزیون انجام داد. برای دستهبندی انواع تلویزیون ها میتوان فاکتورهای متفاوتی را مد نظر قرار داد، مثلاً خمیده بودن و یا حداکثر رزولوشنی که هر پنل میتواند ارائه دهد، ولی مرسومترین نوع دستهبندی بر اساس تکنولوژی ساخت پنل نمایشگر آنهاست. این شرکت، یکی از زیرمجموعههای گروه سامسونگ است، که تمرکز اصلی آن بر ساخت و ارائه انواع کشتیها، نفتکشها، شناورهای FPSO، نفتکشهای الانجی، نیمه شناورها، جرثقیلهای دروازهای و دیگر سازههای دریایی معطوف است. تلفنهای همراه هوشمند به یکی از ارکان اصلی زندگی بشر تبدیل شده است ولی شاید بخواهید محتوای آن را در نمایشگری بزرگتر ببینید و به همین دلیل نیز در این شماره به سراغ معرفی راهکارهایی برای انجام آن خواهیم رفت. به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، شرکت آنر پیش از این تأیید کرده بود که قصد دارد ۲۶ سپتامبر رویدادی به نام Honor Smart Life را به منظور معرفی محصولات جدید خود برگزار کند.

در برخی موارد ، همچنین اطلاعات مربوط به خانه شما را جمع آوری می کند. به گزارش ایسنا بنابر اعلام بابانوئل، توضیحات جامعی را در خصوص مدل های ۲۰۲۲ سونی در تصویر زیر میتوانید ببینید. بیشتر بخوانید: گرانترین یخچال های موجود در بازار چند؟ بهطوری که خریداران گرانترین تلویزیون ۶۵ اینچ ایرانی نسبت به مدلهای ۲۰ میلیون تومانی از امکاناتی مثل قابلیت اتصال گوشیهای اندروید و IOS به تلویزیون بهره میبرند. با همه این تفاسیر فروشندههای لوازم خانگی میگویند فعلا بین تمام مدلهای موجود در بازار استقبال بیشتری از تلویزیون ۲۳ میلیون تومانی LU821S جیپلاس شده است. شرکت چیل ورلدواید آژانس تبلیغاتی سامسونگ است که در زمرهٔ بزرگترین آژانسهای جهانی در این صنعت شناخته میشود. دارای درگاه HDMI 2.1 و فناوری TRILUMINOS با تولید طیف گسترده رنگ ها میباشد که به شما کمک میکند تا جزئیات فیلم یا بازی مورد علاقهتان را به همان صورتی که خالق آن قصد نمایش آن را داشته تجربه کنید. بعلاوه با توجه اینکه این روزها قیمت تلویزیون کم نیست، بهترست با شناخت بیشتر برای خرید اقدام کنید تا بتوانید با کمترین قیمت تلوزیون متناسب با نیازهایتان را بخرید.

این ویژگی به شما این امکان رو می ده تا به راحتی ویدیو موردنظرتون رو از کامپیوتر، تلفن هوشمند و وسایل دیگه به تلویزیون منتقل و پخش کنین . امکان جستجوی صوتی به کمک اسپیکری که در ریموت کنترل این مدل وجود دارد، امکانپذیر است. در سامسونگ هر تغییر به عنوان یک فرصت دیده میشود و به افراد امکان و اجازه اشتباه کردن داده میشود، به شرط آنکه آن اشتباه مستند و مکتوب شده و دیگر تکرار نشود. در سال ۲۰۰۴، سامسونگ الکترونیک از سوی مجله فورچون به عنوان چهارمین شرکت تحسینبرانگیز جهان در حوزه الکترونیک انتخاب شد. تکنولوژی Motion flow موجود در این مدل به شما این اطمینان را میدهد که در تماشای صحنههای پرسرعت هیچ جزئیاتی را از دست ندهید. صنایع سنگین سامسونگ، شرکت صنایع سنگین کرهای است، که در سال ۱۹۷۴ راهاندازی شد و امروزه بهعنوان یکی از بزرگترین سازندگان کشتی در جهان و سومین کشتیساز بزرگ در کرهجنوبی بهشمار میآید. شرکت سامسونگ کارت در سال ۱۹۸۳ تأسیس شد، در سال ۲۰۰۵ با سامسونگ کپیتال ادغام شد و هماکنون بزرگترین اپراتور کارتهای اعتباری کره جنوبی بهشمار میآید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول، کره جنوبی قرار دارد و سهام آن در بازار بورس کره معامله میشود.

در این دوره، ۱۷ محصول مختلف نظیر نیمرسانا، نمایشگرهای رایانه و … سامسونگ سی اند تی، شرکت ساختوساز متعلق به گروه سامسونگ است که در سال ۱۹۳۸ راهاندازی شد و تاکنون در ساخت سازههای فراوانی در کشورهای مختلف مشارکت داشته و بهعنوان نمونه میتوان به برجهای دوقلوی پتروناس، تایپه ۱۰۱ و برج خلیفه اشاره کرد. به گونهای که به سرعت در حوزههای مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات متنوعی عرضه میشوند. سامسونگ الکترو-مکانیکس، شرکت قطعات الکترونیکی است که در زمینه تولید قطعات الکترونیکی، نیمرساناها، برد مدار چاپی، منابع تغذیه و تجهیزات مخابراتی فعالیت میکند. بهطور کلی، محصولات این شرکت شامل پوشاک، صنایع شیمیایی، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، نیمرساناها، کشتی و شناور و تجهیزات مخابراتی میشود. توجه به وضوح و یا رزولوشن در زمان خريد تلوزيون اهمیت به سزایی دارد، چرا که یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در کیفیت و تصاویر بازتولید شده، میزان رزولوشنیست که ارائه میشود. شرکت اوپو تصمیم دارد در مراسمی که ششم می در چین برگزاری میشود، حداقل از ۴ دستگاه رونمایی کند. انواع نسبت کنتراست بالا در محتواهای ویدئویی امروزی به HDR10 ،HDR10 پلاس و دابلی ویژن معروف هستند و بدون شک تلویزیونی در دسته لوازم صوتی و تصویری بهترست که از محتواهایی که با این کیفیتها ارائه میشوند پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید