آخرین اخبار «تلویزیون های هوشمند

همچنین شرکت ادعا میکند دستگاه قادر به تولید ۱.۰۷ میلیارد رنگ است. انواع تلویزیون اسنوا اسنوا (SNOWA) یک شرکت ایرانی معتبر است که فعالیت گستردهای در تولید انواع محصولات لوازم خانگی دارد و یکی از تولیدات با کیفیت اسنوا، تلویزیون است. تلویزیون عضو جدانشدنی از اتاق نشیمن هر خانهایست که ساعتها اعضای خانواده را در کنار یکدیگر جمع کرده و آنها را سرگرم میکند. در همین راستا شرکت کرهای از یک کاربرد احتمالی نمایشگرهای شفاف با کانسپت Smart Bed رونمایی کرده است. در همین راستا شرکت کره ای از یک کاربرد احتمالی نمایشگرهای شفاف با کانسپت Smart Bed رونمایی کرده است. در سال ۲۰۲۰ با وجود تعداد زیادی از مدل تلویزیون در رنج سایزهای زیاد می توان از لحاظ قیمت ارزان به دو مدل تلویزیون اشاره نمود که در حال حاضر جزو پرفروش ترین تلویزیون های ارزان قیمت هستند و هردو از کمپانی سامسونگ می باشند. به گزارش خبرآنلاین، بررسیها نشان می دهد تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 82NU8900 سایز 82 اینچ را باید گرانترین محصول بازار به شمار آورد زیرا قیمتی بین 74 میلیون و 900 هزار تومان تا 125 میلیون تومان دارد.

خرید تلویزیون شاید یکی از دشوارترین کارهای مربوط به تعویض لوازم خانگی و یا حتی فراهم آوری جهیزیه باشد، چرا که این وسیله تا سالهای متمادی مهمان خانههای شما خواهد بود و قرارست ساعتهای زیادی را در مقابل آن به تماشای آنچه که دوست دارید بنشینید، پس در زمان خرید تلوزیون هرچقدر دقت بیشتری داشته باشید، میتوانید دستگاهی را خریداری کنید که مدت زمان بیشتری مورد استفاده شما قرار بگیرد. درسال ۲۰۱۹ برند شیائومی با ارائه تلویزیون خود در همین اول راه غوغا به پاکرد و با معرفی تلویزیون خود مدل M۵-۵ASP با امکانات و سیستم عامل قدرتمند و درکنار آن قیمت بسیارمناسب طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرد ، این مدل تلویزیون در سایز های ۳۲-۴۳-۵۵-۶۵ به بازار عرضه شد که در این بین سایز۵۵ اینچ این تلویزیون بسیار پرفروش بوده است که در ادامه به معرفی این محصول می پردازیم.در آخر هم لیست قیمت تلویزیون شیائومی را قرار خواهیم داد پس با ما همراه باشید. ارزانترین محصول در این لیست تلویزیون هوشمند ال جی مدل OLED۶۵C۸GI سایز ۶۵ اینچ با قیمتی از ۶۵ میلیون و ۹۵۰ تا ۷۰ میلیون و ۶۷۴ هزار تومان است. مدلهای موجود در بازار ایران عموماً در محدودهی قیمتی 4 تا 90 میلیون تومان قرار میگیرند.

از زمان معرفی سیستم عامل هارمونی ۲.۰ بیش از یک هفته میگذرد و به نظر میرسد سیستم عامل اختصاصی هواوی تاکنون موفق ظاهر شده و در همین مدت کوتاه در حدود بیش از ۱۰ میلیون کاربر از آن استفاده میکنند. در این طرح اولیه یک نمایشگر شفاف ۵۵ اینچی به عنوان تلویزیون به کار میرود و هنگامیکه از آن استفاده نمیشود، شفاف خواهد بود.طرح اولیه Smart Bed ال جی شامل یک نمایشگر او الای دی است که روی سقف تختخواب یا وضعیت دلخواه در خانه کاربر قرار میگیرد. ال جی تصمیم دارد از نمایشگرهای او الای دی هوشمند شفاف به عنوان تلویزیون در اتاق خواب استفاده کند که هنگام خاموش بودن، نامرئی میشود. بهترین راه برای تحقیق در مورد وسیلهای که تصمیم به خرید آن دارید، مطالعهی نقد و بررسیهای منتشر شده از آن است. از کجا تلویزیون ارزان بخریم و آیا خرید اینترنتی تلویزیون عاقلانه است؟ اغلب ما زمان خرید تلویزیون ترجیح میدهیم سراغ برندهای آشناتر برویم و از خرید تلوزیون از مارکی که نام آشنا نباشد ممانعت میکنیم، ولی واقعیت اینست که بسیاری از مواقع اگر سراغ یک برند ناآشناتر برویم، علاوه بر اینکه از همهی ویژگیهایی که انتظار داشتیم بهرهمند میشویم، برایمان قیمت تلوزیون ارزان تر تمام میشود.

با ترازوهای هوشمند که بهطور مستقیم به نرمافزار موبایل شما متصل میشود، میتوانید بدون هیچ زحمتی، وزن خود را ثبت کنید و روند پیشرفت را تحلیل نمایید. کمپانی گوگل تصمیم گرفته است که دسترسی بسیاری از پلتفرمهای تلویزیون هوشمند به نرمافزار فیلم و تلویزیون گوگل پلی را قطع کند. البته این مدلها معایبی نیز دارند که موجب شده تعدادی از کاربران تمایلی به خرید آنها نشان ندهند. رزولوشن بیشتر نمایشگر به معنای وجود تعداد پیکسلهای بیشترست که در نهایت موجب ارائهی تصاویر شارپتر و واضحتر خواهد شد. یکی از کاربردهای مهم تلویزیون وصل کردن انواع دستگاه به آنست؛ بنابراین بهترست دستگاههای مورد استفادهی معمولتان را در نظر بگیرید و با توجه به آنها تلویزیونی را انتخاب کنید که از درگاههای ارتباطی مورد نیاز برای اتصالات برخوردار باشد. بعلاوه اگر برای خرید تلویزیون اینترنتی اقدام میکنید، پیش از هر چیز اعتبار سایت فروشنده را مد نظر قرار دهید؛ سایتهای بسیاری به فروش تلویزیون مشغولند، ولی برای اطمینان از اصالت کالا و گارانتی بهترست از یک منبع معتبر تلویزیون خرید. تلویزیون چند اینچ خوبه و بهترست تلویزیون چند اینچ بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید