آخرین اخبار «تلویزیون های هوشمند

برند سامسونگ، به جهت طراحی فوقالعاده و تنوعی که در مدل و قیمت هایش دارد، محبوب است. در سال سامسونگ 2000 سامسونگ يك مرکزمهندسی برنامهنویسی در ورشو لهستان جهت پيشرفت در اين عرصه تاسیس کرد. پيشرفت سامسونگ در اين بازار اندك بود بهطوريكه تا سال 2000 سهم سامسونگ در بازار تلفنهمراه تنها به 10درصد رسيد و در مقايسه با ساير برندهاي بازار،سامسونگ خيلي موردپسند بازارهاي جهانی قرار نگرفت و فكر خروج از بازار موبايل به ذهن مديران سامسونگ الكتريكس خطور كرد و اين داستان تا جايي پيش رفت كه مسئولان دستور توقف توليد را صادر كردند. همان برندی که در ابتدا ماهی و رشته فرنگی صادر میکرد و شاید هرگز در تصمیم اولیه به فکرش خطور نکرده بود که روزی از او به عنوان موسس یکی از غولهای صنعت موبایل در جهان نام میبرند. صنایع سنگین سامسونگ، شرکت صنایع سنگین کرهای است، که در سال ۱۹۷۴ راهاندازی شد و امروزه بهعنوان یکی از بزرگترین سازندگان کشتی در جهان و سومین کشتیساز بزرگ در کرهجنوبی بهشمار میآید. در سال ۱۹۹۲ این شرکت به بزرگترین تولیدکنندهی حافظه “چيپست” و بزرگترین تولیدکنندهی تراشه پس از اینتل در جهان تبدیل شد.

اولین تجربه توليد صفحهنمایش LCD این شرکت به سال 1995 برميگردد و 10 سال بعد، سامسونگ، به بزرگترین تولیدکنندهی LCD در جهان تبديل شد. شرکت سامسونگ کارت در سال ۱۹۸۳ تأسیس شد، در سال ۲۰۰۵ با سامسونگ کپیتال ادغام شد و هماکنون بزرگترین اپراتور کارتهای اعتباری کره جنوبی بهشمار میآید. در سال ۲۰۰۰، این قسمتها بهطورکامل از سامسونگ جدا شد و بهطورمستقل شروع به فعالیت کرد. دههی 1990، سامسونگ براي توسعهی دنیایالکترونیک فعاليت خود را شروع كرد. مدیریت مؤثر لی در ۲ دهه توانست سامسونگ را که به عنوان یک فروشگاه بازرگانی تأسیس شده بود، به رقیب جدی معتبرترین و مطرحترین پیشتازان فناوری دیجیتال و تولیدکنندگان وسایل صوتی و تصویری الکترونیک نظیر سونی و پاناسونیک تبدیل کند. همانطور که میبینید برترین محصولات این برند در حوزه فناوری و دیجیتال است. ایشان آگاروال همچنین برخی از ویژگی های خاص تلویزیون های سری Y۱S را فاش کرده است. برخی از ابزارهای جاسوسی نهادهای اطلاعاتی آمریکا به شرح زیر هستند: چارلی؛ زیردریایی جاسوس آمریکا آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در دهه ۱۹۹۰ اقدام به توسعه رباتهای بدون سرنشین برای جاسوسی کرد. انواع نسبت کنتراست بالا در محتواهای ویدئویی امروزی به HDR10 ،HDR10 پلاس و دابلی ویژن معروف هستند و بدون شک تلویزیونی در دسته لوازم صوتی و تصویری بهترست که از محتواهایی که با این کیفیتها ارائه میشوند پشتیبانی کند.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، بهعنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و در طول ۳ دهه نخست، فعالیتهای خود را در حوزههای ارائه خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خردهفروشی توسعه داد و در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد صنعت الکترونیک گردید و در میانه دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتیسازی و ساختوساز وارد شد؛ ورود به این حوزهها بود که سبب رشدهای پسین آن گردید. اطلاعات ارائه شده نشان میدهد که شرکت ردمی اخیرا از تلویزیون هوشمند خود به نام Smart TV X 2022 رونمایی کرد. به گزارش خبرآنلاین، نگاهی به محصولات بازار در بازه قیمتی 50 تا بیش از 150 میلیون تومان نشان میدهد که تلویزیون QLED هوشمند سامسونگ 75 اینچ مدل 75Q7770 در بازار رتبه نخست گرانترین محصول بازار است و با قیمت 159 میلیون تومان فروخته میشود. تلویزیون ۲۰۲۱ سامسونگ ۵۵AU9000 یکی از محصولات سری ۹ سامسونگ است که به فناوری های مختلفی مجهز شده است و با داشتن پردازنده فوق العاده سریع تصویر کریستال تمامی محتوای صوتی و تصویری را پردازش کرده و با کیفیت بسیار بالایی نمایش میدهد. گجتهای شگفتانگیز سال ۲۰۲۱ شامل بلندگوی قابل حمل Sonos Roam، حلقه هوشمند ورزشی ArcX، تلویزیون هوشمند سامسونگ The Frame، مکعب بازی هوشمند WOWCube، عینک صوتی هوشمند Revel Tune، گجت پوشیدنی Neurosity Crown و گجت Clip میشود.

برجهای دوقلوی پتروناس در مالزی، برج تایپه در تایوان و برج خلیفه در دبی، از پروژههایی بودند که به سامسونگ سپرده شدند. بهترست زمان خرید، قبل از نگاه به مارک، معتبر بودن و مدت زمان گارانتی را در نظر بگیرید. بعلاوه اگر برای خرید تلویزیون اینترنتی اقدام میکنید، پیش از هر چیز اعتبار سایت فروشنده را مد نظر قرار دهید؛ سایتهای بسیاری به فروش تلویزیون مشغولند ، ولی برای اطمینان از اصالت کالا و گارانتی بهترست از یک منبع معتبر تلویزیون خرید . این شرکت در دهه ۱۹۷۰ با سرمایهگذاری در صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتیسازی، راه صنعتی شدن را در پیش گرفت. در این راهنما ، شما را با نحوه انصراف از جمع آوری این مجموعه داده ها آشنا می کنیم تا بتوانید با خیال راحت به تماشای برنامه های مورد علاقه خود بازگردید. قبل از معرفی تلویزیون هوشمند سونی یک توضیح اجمالی راجع به تلویزیون هوشمند سونی به صورت کلی میدهم و به شما میگوییم مشخصات یک تلویزیون خوب چی هست؟ در همینسال، فعالیتها برای گسترش برند سامسونگ نیز ادامه داشت و اولین کارخانهی تولید تلویزیون سامسونگ در خارج از کره و در کشور پرتغال تأسیس شد.. شرکت هواوی در راستای گسترش حوزههای فعالیت خود در دنیای فناوری، در سال گذشته از اولین تلویزیونهای هوشمند خود رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید