آخرین اخبار «تلویزیون های هوشمند

تلفنهای همراه هوشمند به یکی از ارکان اصلی زندگی بشر تبدیل شده است ولی شاید بخواهید محتوای آن را در نمایشگری بزرگتر ببینید و به همین دلیل نیز در این مقاله به سراغ معرفی راهکارهایی برای انجام آن خواهیم رفت. فرد می تواند با فشار یک دکمه این دستگاه را به یک نمایشگر شفاف تبدیل کند. به گزارش برنا، ما به عنوان خانواده ممتازکالا با اطلاعاتی جامع و به روز آمده ایم تا با شما در خصوص جدید ترین تلویزیون های موجود در بازار صحبت کنیم و نکاتی که در هنگام خرید تلویزیون باید به آن ها توجه کنید را برایتان بازگو کنیم به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به خرید این مقاله را به دقت مطالعه کنید تا بتوانید متناسب با بودجه خود انتخاب مناسب تری داشته باشید. بعلاوه قیمت روز تلویزیون های خمیده از مدل های تخت و مسطح بیشترست. با این وجود با توجه به اینکه ترند طراحی تلویزیونها که به سمت باریک و جمعوجور شدن میرود، انتظار کیفیت صدای چندانی از آنها نمیرود و نمیتوان گفت چون یک تلویزیون قیمت روز بالایی دارد، کیفیت صدای خروجی بسیار خوبی را ارائه میدهد؛ با این حال اگر تصمیم به افزودن سیستم صوتی مجزا ندارید، بهترست از کیفیت و حجم صدای خروجی مدل منتخبتان مطمئن شوید و همچنین از پشتیبانی سیستمهای صوتی مجزا مثل اسپیکر و …

در صورتی که محدودیتی برای پرداخت بیشترین و آخرین قیمت تلویزیون ندارید، پیشنهاد میکنیم مدلی که رزولوشن بالاتری دارد را انتخاب کنید تا بتوانید از بهترین کیفیت و بیشترین وضوح برای مشاهدهی محتواهای ویدئویی بهرهمند شوید. سیستم IPTV نوعی سیستم تلویزیون تعاملی است که بر بستر شبکه IP پیاده سازی شده است و برای عملکرد نیاز به اتصال شبکه و اینترنت دارد. به عنوان مثال، برندهای داخلی از جمله جیپلاس، ایکسویژن، بلست و تیسیال که به تولید و فروش تلویزیون مشغولند، قیمتی اقتصادی دارند و امکانات بسیاری را در کنار کیفیت با قیمتی مقرونبهصرفهتر از برندهای خارجی در اختیار کاربرانشان قرار میدهند. خرید تلویزیون شاید یکی از دشوارترین کارهای مربوط به تعویض لوازم خانگی و یا حتی فراهم آوری جهیزیه باشد، چرا که این وسیله تا سالهای متمادی مهمان خانههای شما خواهد بود و قرارست ساعتهای زیادی را در مقابل آن به تماشای آنچه که دوست دارید بنشینید، پس در زمان خرید تلوزیون هرچقدر دقت بیشتری داشته باشید، میتوانید دستگاهی را خریداری کنید که مدت زمان بیشتری مورد استفاده شما قرار بگیرد. به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، در همین راستا شرکت کره ای از یک کاربرد احتمالی نمایشگرهای شفاف با کانسپت Smart Bed رونمایی کرده است.

پیشنهاد میکنیم پیش از خرید تلویزیون مواردی که در متن ذکر کردیم را مد نظر قرار دهید. ما به عنوان متخصص تعمیرات تلویزیون در مشهد در این راهنما، هر ان چه که نیاز است تا شما راجع به تلویزیون هوشمند بدانید را جمع آوری نموده ایم. تصمیمگیری بدون تحقیق و بررسی مدلهای مختلف در بازار پیچیدهی لوازم خانگی امکانپذیر نیست و یا در نهایت باعث خرید وسیلهای میشود که رضایت خاطر مشتری را به همراه نخواهد داشت. رفرش ریت بالا: نرخ تازه سازی نمایشگر و یا رفرش ریت نشاندهندهی تعداد دفعاتیست که در هر ثانیه تصویر در نمایشگر تغییر میکند. رزولوشن بیشتر نمایشگر به معنای وجود تعداد پیکسلهای بیشترست که در نهایت موجب ارائهی تصاویر شارپتر و واضحتر خواهد شد. وقتی بدانید چقدر میتوانید برای خريد تلويزيون هزینه کنید، دایرهی آپشنهایتان کوچکتر میشود و بسیاری از گزینهها خود به خود حذف میشوند. دوربین هوشمند: این دوربینها علاوه بر امکان اتصال به اینترنت از طریق WIFI، یک اپلیکیشن اختصاصی موبایل دارند که به وسیله آن میتوانید دوربین را کنترل کنید. با ترازوهای هوشمند که بهطور مستقیم به نرمافزار موبایل شما متصل میشود، میتوانید بدون هیچ زحمتی، وزن خود را ثبت کنید و روند پیشرفت را تحلیل نمایید.

قیمت انواع تلویزیون به رزولوشن آنها نیز بستگی دارد؛ واضحاً هر چه وضوح تصویر بیشتر باشد، قیمت بالاتر میرود. همچنین جدیدترین مدل های تلویزیون LG ، Samsung و Sony امروزه به شما امکان می دهند در تلویزیون خود به جستجوی محتوا بپردازید. در این طرح اولیه یک نمایشگر شفاف ۵۵ اینچی به عنوان تلویزیون به کار می رود و هنگامیکه از آن استفاده نمی شود، شفاف خواهد بود. ۱- تلویزیون شیائومی L۵۵M۵-۵ASP تلویزیون شیائومی L۵۵M۵-۵ASP از محصولات سال ۲۰۱۹ میباشد که در کنار ال ای دی های سایر شرکتهای تولیدکننده توانسته تا حد زیادی در بین کاربران محبوبیت کسب کند. این محصول با بهره گیری از امکانات پیشرفته موجب شده جزو یکی از محصولات پرفروش بازار باشد. از آنجایی که به دلیل شیوع بیماری همهگیر کووید-۱۹ نحوه برگزاری و حتی نوع محصولاتی که در نمایشگاه بین المللی CES رونمایی میشود، با سالهای گذشته تفاوت زیادی خواهد داشت، مشتاقیم تا بدانیم که این تفاوتها چه چیزهایی هستند و باید منتظر چه رویدادهایی در نمایشگاه CES ۲۰۲۱ باشیم. برای خريد تلويزيون در نظر گرفتن نوع آن اهمیت زیادی دارد، چراکه مهمترین عامل تعیین کنندهی قیمت تلویزیون نوع آنست؛ مثلاً هرچقدر نمایشگر پیشرفتهتر باشد، قیمت افزایش مییابد و یا واضحاً قیمت تلوزیون های هوشمند بیشتر از مدلهای غیرهوشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید