تمام آن چیزی که باید در مورد تلویزیونهای هوشمند بدانید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت چینی وان پلاس تصمیم دارد به زودی تلویزیون های هوشمند جدیدی در هند رونمایی کند. به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر،«ال جی دیسپلی» مشغول توسعه پنل های او ال ای دی است و تصمیم دارد قابلیت استفاده آن را برای مشتریان وسیع تر کند. ایشان آگاروال همچنین برخی از ویژگی های خاص تلویزیون های سری Y۱S را فاش کرده است. این تلویزیون از قابلیت Ambient Mode برخوردار است و میتواند زیبایی بسیار خاصی را به خانه شما ببخشد. «ال جی دیسپلی» مشغول توسعه پنل های او ال ای دی است و تصمیم دارد قابلیت استفاده آن را برای مشتریان وسیع تر کند. همچنین میشه به تلویزیون های هوشمند وب کم وصل کرد و یا نرم افزار هایمثلSkype رو نصب کرد . آیا داشتن یک تلویزیون هوشمند عالی نیست؟ گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، بهعنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و در طول ۳ دهه نخست، فعالیتهای خود را در حوزههای ارائه خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خردهفروشی توسعه داد و در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد صنعت الکترونیک گردید و در میانه دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتیسازی و ساختوساز وارد شد؛ ورود به این حوزهها بود که سبب رشدهای پسین آن گردید.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و بیشترین حجم کاری خود را بر صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین قرار داد. لی کان-هی یک سال بعد برنامه توسعه دوم گروه سامسونگ را در شرکت به راه انداخت. داستان شرکت سامسونگ همراه با فراز و نشیبهای بسیاری بوده و شاید بعد از این هم خواهد بود، اما آنچه برای مخاطب این نوشتار باید الگو قرار بگیرد این است که هیچ موفقیتی اتفاقی به وجود نیامده و اگر امروز میتوان در پاسخ به این سوال که «شرکت سامسونگ در کدام کشور است» لبخندی به لب نشانده و بگوییم «بگو در کدام کشور نیست» برآمده از جسارت و بلند پروازی لی بویینگ چویل موسس برند سامسونگ است. تکنولوژی Motion flow موجود در این مدل به شما این اطمینان را میدهد که در تماشای صحنههای پرسرعت هیچ جزئیاتی را از دست ندهید. در سال ۱۹۸۷ با درگذشت لی بیونگ-چول، پسر او لی کان-هی مدیریت گروه را برعهده گرفت. پس از درگذشت لی بیونگ-چول، در سال ۱۹۸۷ شرکت سامسونگ به چهار گروه مستقل بهنامهای گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سیجی و گروه هانسول تفکیک شد.

چهار بخش از اين شركت با نامهاي سامسونگ گروپ، شینسگائه (شرکت خوشهای خردهفروشی)، سیجی و هانسول بهصورت مجزا شروع به فعاليت كردند.اما سامسونگ گروپ از سايرين جلوتر بود و بخشاصلی سامسونگ را تشكيل ميداد. ویژگی شناخته شدۀ این شرکت به روز رسانی مداوم تلویزیونهای خود با ویژگیهای جدید است. بهترین راه برای تحقیق در مورد وسیلهای که تصمیم به خرید آن دارید، مطالعهی نقد و بررسیهای منتشر شده از آن است. یکی از بهترین تلوزیونهای توزیع شده در سال ۲۰۱۹ توسط شرکت سونی X9000G میباشد. این برنامه شامل بر تجدید ساختار کسبوکار قدیمی و تبدیل شرکت به یکی از ۵ شرکت برتر الکترونیک و شرکتی در کلاس جهانی بود. محصولات این شرکت در دهه ۱۹۸۰ توانستند به بازارهای جهانی راه یابد. پيشرفت سامسونگ در اين بازار اندك بود بهطوريكه تا سال 2000 سهم سامسونگ در بازار تلفنهمراه تنها به 10درصد رسيد و در مقايسه با ساير برندهاي بازار،سامسونگ خيلي موردپسند بازارهاي جهانی قرار نگرفت و فكر خروج از بازار موبايل به ذهن مديران سامسونگ الكتريكس خطور كرد و اين داستان تا جايي پيش رفت كه مسئولان دستور توقف توليد را صادر كردند. آنها اولین کامپیوتر شخصی با نام تجاری سامسونگ در سال 1982به بازار عرضه شد. در زماني كه موتورولا بخش اعظم بازار تلفنهمراه را دردست داشت .در سال 1988 اولين گوشيموبايل با نام تجاری سامسونگ وارد بازار شد.

این شرکت در دهه ۱۹۷۰ با سرمایهگذاری در صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتیسازی، راه صنعتی شدن را در پیش گرفت. کیفیت تصویر اولترا اچدی یکی از بهترین کیفیتهای تصاویر محسوب شده و میتواند تمامی جزئیات تصاویر را بر روی صفحه نمایش 65 اینچ نمایش دهد. 3- تلویزیون سونی 49X8000H تلویزیون سونی 49X8000H جدیدترین محصول سری 8 سونی در سال 2020 میباشد که از وجود فناوریهای کار آمد و قدرتمند بهره میبرد و توسط آنها بهترین لحظات را برای شما رقم خواهد زد. در زیر به بررسی بهترین محصولات ارائه شده در نمایشگاه CES ۲۰۲۲ از دید Android Authority میپردازیم. همانطور که میبینید برترین محصولات این برند در حوزه فناوری و دیجیتال است. او بیش از هر مدیرارشد دیگری به فناوری و کسب دانشفنی دستاول تأکید دارد. به گزارش خبرآنلاین، نگاهی به محصولات بازار در بازه قیمتی 50 تا بیش از 150 میلیون تومان نشان میدهد که تلویزیون QLED هوشمند سامسونگ 75 اینچ مدل 75Q7770 در بازار رتبه نخست گرانترین محصول بازار است و با قیمت 159 میلیون تومان فروخته میشود. رتبه دوم محصولات لوکس متعلق به تلویزیون QLED هوشمند سامسونگ ۷۵ اینچ مدل ۷۵Q۷۷۷۰ است که ۱۵۷ تا ۱۵۹ میلیون تومان قیمتگذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید