راهنمای خرید لوازم خانه و آشپزخانه

این جوان ۴۰ ساله که حیرت زده به کارآگاهان می نگریست و مدعی بود به اشتباه دستگیر شده است، وقتی متوجه شد که کارآگاهان در پی یافتن مرد فرش فروش هستند و او را شناسایی کرده اند، سکوت را بر سروصداهای بیهوده ترجیح داد و در همین حال به سرقت فرش ها اعتراف کرد. دیگر ماجرا به یک پرونده جنایی گره خورده بود و کارآگاهان یقین داشتند که متهم ۴۰ ساله، مرد فرش فروش را به قتل رسانده و جسد او را درون فرش گذاشته است. متهم ۴۰ ساله که خود را «جلیل – ذ» معرفی می کرد و سه فقره سابقه کیفری سرقت داشت، در حالی سرقت فرش ها را پذیرفت که مدعی بود در قتل مرد فرش فروش نقشی نداشته و فرد ناشناس دیگری او را کشته است. را به محل ساختمان مذکور انتقال داد که با اظهارات راننده مشخص شد متهم این پرونده جنایی، لوازم مذکور را به مبلغی حدود ۳۵ میلیون تومان خریده و فروشنده کالا نیز پس از دریافت وجه از طریق کارت خوان، لوازم خانگی خریداری شده را به نشانی اعلامی از سوی «جلیل – ذ» فرستاده است.

چون اگرچه در این مناطق نمیتوان خرید وسایل ضروری جهیزیه را انجام داد اما باز هم میتوانید لوازم تزیینی جذابی بخرید و سفر به این دو جزیره در عین حال هم فال است، هم تماشا! وسایل خانه و آشپزخانه جزو ملزومات زندگی تمامی اقشار جامعه هستند. ماشین ظرفشویی جزو دستگاه هایی است که چنانچه به جا و صحیح نگهداری شود دچار مشکل خاصی نخواهند شد، اما در صورت بروز مشکل نیاز به سرویس و بررسی دقیق دارد. یخچال فریزر های امروزی و یا یخچال های ساید دارای تکنولوژی پیشرفته و بهروز هستند، چنانچه دچار ایرادی در هر قسمت شوند برای تعمیر نیاز به متخصص آن است. قطعات به کار رفته در ال ای دی های امروزی معمولاً گران قیمت و دارای حساسیت مخصوص به خود هستند. لوازم خانه و آشپزخانه دارای طیف گستردهای است. در زندگی پرمشغله امروزی، تهیه و خرید لوازم آشپزخانه مناسب می تواند تاثیر بسزایی در کاهش اتلاف وقت و هزینه های ما داشته باشد. لباشویی های موجود در بازار بر خلاف مدل های قدیمی تر شامل ۲ قسمت مجزا هستند. برای فعالیت مطلوب دستگاه این ۲ قسمت باید به طور هماهنگ و به درستی همکاری داشته باشند. از سوی دیگر سایز بندی که برای قابلمه های مصرف روزانه نیاز است بسیار پر اهمیت است و باید دقت لازم در این زمینه را داشته باشید.

این متهم هنگامی که متوجه شد با اسناد ومدارک انکارناپذیر کارآگاهان و تحقیقات میدانی مقام قضایی در محل کشف جسد، دیگر داستان سراییهای خیالی رنگی ندارد به ناچار در تنگنای سوالات فنی قاضی ویژه قتل عمد، ناگهان تصمیم به افشای حقیقت ماجرا گرفت و در حالی که بیان می کرد «اعتیاد زندگی ام را به آتش کشید» در اعترافاتی تکان دهنده گفت: مدتی قبل همسرم به خاطر اختلافات شدید خانوادگی مرا رها کرد و به همراه چهار فرزندم به منزل پدرش رفت چرا که من اعتیاد شدیدی به موادمخدر صنعتی داشتم و همواره برای فروش لوازم خانه با او درگیر می شدم. طولی نکشید که کارآگاهان با تجربه پلیس آگاهی با هماهنگی های قضایی موفق شدند به شماره پلاک وانت پیکان دست یابند و راننده جوان آن را دستگیر کنند. در پی اظهارات این مرد جوان، ماجرای آدم ربایی با انگیزه زورگیری قوت گرفت و بدین ترتیب گروه عملیاتی کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ وحید حمیدفر (رئیس دایره مبارزه با آدم ربایی و سرقت های مسلحانه) ردیابی های اطلاعاتی را با انجام یک سری تحقیقات میدانی و بازبینی دوربین های ترافیکی به منطقه وقوع جرم گسترش دادند. این مرد راننده که مدعی بود برای امرار معاش خانواده اش با خودرو باربری می کند تا نان حلالی به دست آورد از ماجرای آدم ربایی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: حدود بعداز ظهر بود که جوانی از من خواست تا در قبال دریافت ۳۰ هزار تومان دستمزد، سه تخته فرش را به خیابان شهید شفیعی ۳۹ انتقال دهم.

پسر جوانی که ماجرای «آدم ربایی» را به پلیس گزارش داده بود، در تشریح جزئیات این حادثه به کارآگاهان گفت: ظهر پنج شنبه (بیست و هشتم بهمن) موتورسواری که کاپشن بادی و شلوار پلنگی به تن داشت به فرش فروشی پدرم در منطقه گلشهر مشهد مراجعه کرد و او را با خودش برد ولی ساعتی بعد همان جوان آپاچی سوار دوباره به همراه راننده یک دستگاه وانت پیکان به فرش فروشی وارد شده و در حالی که کلید فروشگاه را در اختیار داشته سه تخته فرش را به قسمت بار خودرو وانت انداخته و با خود برده اند اما اکنون از پدرم که مردی حدود ۵۷ ساله است، هیچ خبری نداریم و به منزل هم بازنگشته است. قسمت اول بخش سخت افزاری آن شامل قطعات مکانیکی و الکترونیکی و قسمت دوم بخش نرم افزاری آن است. به همان اندازه که این دستگاه پیشرفت داشته تعمیرات آن نیز نیازمند تجهیزات ویژه و دانش به روز در مورد قطعات الکترونیکی است.

دیدگاهتان را بنویسید