قتل برای تهیه لوازم خانگی منزل! – تابناک

پسر جوانی که ماجرای «آدم ربایی» را به پلیس گزارش داده بود، در تشریح جزئیات این حادثه به کارآگاهان گفت: ظهر پنج شنبه (بیست و هشتم بهمن) موتورسواری که کاپشن بادی و شلوار پلنگی به تن داشت به فرش فروشی پدرم در منطقه گلشهر مشهد مراجعه کرد و او را با خودش برد ولی ساعتی بعد همان جوان آپاچی سوار دوباره به همراه راننده یک دستگاه وانت پیکان به فرش فروشی وارد شده و در حالی که کلید فروشگاه را در اختیار داشته سه تخته فرش را به قسمت بار خودرو وانت انداخته و با خود برده اند اما اکنون از پدرم که مردی حدود ۵۷ ساله است، هیچ خبری نداریم و به منزل هم بازنگشته است. بعد هم زمانی که به زور و تهدید رمز کارت بانکی اش را گرفتم، او را با دستمال خفه کردم و با برداشتن کلیدهای فروشگاه پیکرش را به داخل آشپزخانه کشاندم و فرش کهنه را به دورش پیچیدم و با پارچه ها، طناب پیچ کردم. به همین دلیل آنان با حفظ صحنه کشف جسد، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب دقایقی بعد با حضور شبانه قاضی «محمود عارفی راد» در منزل مذکور، پارچه های طناب گونه از اطراف فرش باز شد که جسد مرد فرش فروش درون آن قرار داشت.

ظهر روز حادثه به سراغ مرد ۵۷ ساله فرش فروش رفتم و با این ترفند که چند فرش برای فروش دارم از او خواستم همراهم بیاید و پس از دیدن فرش های خیالی قیمت آن را تعیین کند. البته از آن جایی که لوازم خانه و آشپزخانه در ایران قیمت بالایی دارد، افراد حاضر به خرید محصولات بدون داشتن یک راهنمای معتمد نیستند. قطعات به کار رفته در ال ای دی های امروزی معمولاً گران قیمت و دارای حساسیت مخصوص به خود هستند. در روش گروپاژ ، اثاثیه ای که حجم کمی دارند بصورت اشتراکی با اثاثیه ۱ یا ۲ نفر دیگر به شهر های مختلف ترکیه ارسال میشوند . فریت بار مخصوصا اثاثیه و لوازم یا کالا های با حجم و ابعاد محدود انجام میشود اما حمل بار کارگو با هواپیماهای ترابری غول پیکر انجام میشود و محدودیتی در انتقال بار وجود ندارد . بررسی های غیرمحسوس حاکی از آن بود که جوان تنومند موتورسوار حتی از مادر کهن سال مرد گم شده نیز برای بازکردن در فروشگاه کمک خواسته است تا بتواند فرش ها را حمل کند. در این روش ، اثاثیه شما با استفاده از کامیونت ها مسقف و با تریلی ها چادری به نقاط مختلف ترکیه ارسال خواهند شد .

را به محل ساختمان مذکور انتقال داد که با اظهارات راننده مشخص شد متهم این پرونده جنایی، لوازم مذکور را به مبلغی حدود ۳۵ میلیون تومان خریده و فروشنده کالا نیز پس از دریافت وجه از طریق کارت خوان، لوازم خانگی خریداری شده را به نشانی اعلامی از سوی «جلیل – ذ» فرستاده است. این مرد راننده که مدعی بود برای امرار معاش خانواده اش با خودرو باربری می کند تا نان حلالی به دست آورد از ماجرای آدم ربایی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: حدود بعداز ظهر بود که جوانی از من خواست تا در قبال دریافت ۳۰ هزار تومان دستمزد، سه تخته فرش را به خیابان شهید شفیعی ۳۹ انتقال دهم. متهم این پرونده جنایی که در حضور قاضی «محمود عارفی راد» جزئیات این جنایت تکان دهنده را بازگو می کرد، در ادامه اعترافاتش افزود: سپس به یک فروشگاه در کوی گلشهر رفتم و حدود ۳۵ میلیون تومان لوازم خانگی خریدم اما زمانی که به خانه بازگشتم ناگهان در محاصره کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتم و دستگیر شدم. فروشگاه های یاس (لوازم خانگی) و خانه یاس (لوازم آشپزخانه) با جمع آوری برترین برندهـای دنیـا، امکان کسب اطلاعـات دقیق و انتخـاب بهتریـن ها را برای شما فراهـم آورده است.

من برای تامین هزینه های اعتیاد همه ظرف و ظروف و لوازم خانگی را فروخته بودم و آن ها را اذیت می کردم تا جایی که حتی برای آزار دادن همسرم، گم شدن او را به پلیس گزارش دادم با آن که می دانستم او به خانه پدرش رفته است. شما در این بازار میتوانید لوازم خرد برقی آشپزخانه و یا لوازمی مثل اتو را هم پیدا کنید. شرکت پارس پویش با به کارگیری تکنسین های متخصص همواره سعی دارد باکیفیت ترین خدمات از جمله نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوازم خانگی و اعزام رایگان کارشناسان را در سریع ترین زمان به ساکنین محترم تهران ارائه دهد و بتواند خدماتی شایسته و درخور به همشهریان عزیز عرضه کند. تعمیرات عیوب دستگاه ماشین ظرفشویی نیاز به تجهیزات خاص دارد و عموماً در محل قابل تعمیر است. چنانچه دچار خرابی شوند و شما قصد تعمیر تلویزیون در تهران را داشته باشید حتماً لازم است انجام آن را به یک مرکز تعمیرات با تکنسین های واجد شرایط و باسابقه بسپارید. دیگر نمیتوان مانند گذشته در صورت بروز خرابی و مشکل، این لوازم را شخصاً تعمیر کرد و یا به نزدیک ترین تعمیرگاه مراجعه کرد. چنانچه شخص تعمیرکار تخصص لازم را نداشته باشد و بدون داشتن اطلاعات و دانش کافی دست به تعمیر یخچال بزند ممکن است آسیب بسیار جدی تری به آن وارد کند در اینجاست که اهمیت انتخاب مرکز تعمیر مشخص میشود.

دیدگاهتان را بنویسید