لوازم خانه و آشپزخانه روهام

به همین منظور فروشگاه اینترنتی 20ابزار برای رفاه حال شما مشتریان عزیز علی الخصوص خانم های خانم دار بخش لوازم خانه و آشپزخانه را به دسته محصولات جانبی خود اضافه کرده و سعی دارد تا بهترین جنس ها را با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان و با حذف واسطه ها به دست مصرف کننده برساند. سعی کنید لیستی تهیه کنید و قبل از کار به لیست کارها نگاهی بیاندازید. انجام این کار به این شکل جلوگیری میکند از این که احساس کنید در یک چرخه تمیز کردن بی پایان هستید و یک کار را بارها و بارها شروع میکنید. حداقل تعداد شرکا در این نوع شرکت دو نفر و حداقل سرمایه یک میلیون ریال است. کافی است پس از انتخاب نوع شرکت خود، مدارک مورد نیاز جهت ثبت آن شرکت را آماده کنید. از بالای اتاق شروع کنید و به سمت پایین بروید تا کارهای اضافی را از بین ببرید. گرد و غبارها را روی قسمتهای بالای مبلمان و قسمتهای زیرین قفسه ها، روی نرده ها، قاب عکس ها، اقلام کوچک و صفحه تلویزیون متمرکز کنید.

آشپزخانه یکی از قسمتهای شلوغ خانه ما به حساب میآید. اتاق خوابها، کمدها، لوستر، ملحفهها، پرده، فرش، شستشوی مبلها، کابینتها و قسمتهای مخفی منزل همه اینها لازم به نظافت هستند و کم کم و به تدریج انجام شود، با منابع مناسب و کمی برنامه ریزی، میتوانید مدت زمانی را که به طور معمول برای شستن و گردگیری را به حداقل برسانید. به همین ترتیب، تمیز کردن از چپ به راست تضمین میکند که به جای اینکه از جایی به مکان دیگر حرکت کنید، کل اتاق را کنترل میکنید. قبل از شروع تمیز کردن، اتاق به اتاق بروید و به هم ریختگیها را جمع آوری کنید. قبل از جاروبرقی ملحفههای اتاق خواب را عوض کنید. از آنجاییکه معمولا مساحت خانه های استرالیایی، کمی از خانه های ما در ایران بزرگ تر هستند، برای خرید مبلمان و سرویس خواب محدودیت زیادی ندارید و حتی به مبلمان بیشتری احتیاج دارید. تقریبا همه افراد این وسیله کاربردی را در اتاق خواب قرار میدهند.

اگر یک کار (غبارگیری، جاروبرقی، تمیز کردن) را انتخاب کنید و به جای تمیز کردن آشپزخانه، حمام و سپس اتاق خواب، همان کار را در هر اتاق در خانه انجام دهید، تمیز کردن بسیار کارآمدتر است. گذشته از اینها با داشتن یک توستر،سرخکن، غذاساز یا خردکن کار آشپزی از همیشه آسانتر، سریعتر و لذتبخشتر میشود. پاک کردن را از دورترین گوشه اتاق شروع کنید و به سمت عقب به سمت درگاه حرکت کنید. کاهش زمان تمیز کردن به نصف با یک برنامه شروع میشود؛ یعنی هر بار خانه را به همان ترتیب تمیز کنید: کار کردن در یک اتاق در یک زمان و شروع و پایان دادن به همان نقطه در یک اتاق به طوری که شما زمان را تلف نکنید. بیشتر مردم چیزی را میبینند و آن را تمیز میکنند، سپس به بالا نگاه میکنند و چیز دیگری را میبینند و آن را تمیز میکنند و خاک روی چیزی که شما تازه تمیز کردهاید میریزد بنابراین از این کار پرهیز کنید.

همینک مرکز پخش پیرهادی با تولید ، تهیه و توزیع و پخش و فروش خرد و عمده انواع لوازم برقی، گازی، ظروف پخت و پز،محصولات پیوتری، اپال و چینی و بسیاری دیگر از لوازم خانه و آشپزخانه آماده همکاری با فروشگاه ها و فروشندگان در سراسر ایران می باشد . شما برای خرید لوازم منزل باید به فروشگاه های مخصوص فروش این سبک وسایل ها مراجعه کنید. هر کدام دلیلی برای رفتن دارند، از بیکاری در ایران تا فرصت رشد بیشتر در کشورهای دیگر. همکاری این برند کره ای با یکی از بزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی در ایران توانسته بسیاری از نیاز های یک خانواده ایرانی را در خود کشور بر طرف کند . برخی گفتند در ایران هم مانند مناطق جنگزده، بسیاری به دنبال مهاجرت هستند. کار با هم میتواند سرگرمی را به نظافت اضافه کند و خانه شما در کمترین زمان درخشان شود. اگر از بالا به پایین و از چپ به راست کار میکنید، به جای تمیز کردن مناطقی که تازه تمیز کرده اید، یک بار کار میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید