لوازم خانگی هوشمند بایگانی – شیائومی شاپ

در زبان انگلیسی لوازم خانگی به دو دسته لوازم خانگی بزرگ(یا کالاهای سفید)، لوازم کوچک که اکثرا الکترونیک هستند(به کالاهای قهوه ای معروف است) تقسیم بندی میشود. به همین دلیل به انها کالاهای سفید گفته میشود. همچنین تراز بودن ماشین لباسشویی باعث میشود سروصدای آن حین کار کردن نیز کمتر شود. شاید در نگاه اول، واژهی Mi در لوگو تنها یک واژهی ساده به نظر برسد اما اگر آن را 180 درجه بچرخانیم، شبیه یک کلمهی چینی میشود که به معنی قلب است. بدین معنی که با کوچکترین حرکتی روشن میشوند و تا زمانی که حرکتها ادامه داشته باشند، لامپها روشن باقی میمانند. این لیوانها با برنامه کنترل میشوند و دمای نوشیدنی شما را، به هر میزان که بخواهید تنظیم میکنند. تخصص شرکت هوآمی تکنولوژی، در ساختن انواع ساعت و دستبند هوشمند، در طراحیهای منحصر به فرد و ویژگیهای خاصی است که با نام آمازفیت شناخته میشوند و به طور خارق العادهای نظر افرادی که علاقه به این نوع محصولات دارند را به خود جلب میکند. نکته دیگر آنکه بر خلاف بسیاری از محصولات دیجیتال در دنیا که با واسطه به فروش میرسد و بنابراین بر قیمت آن افزوده میشود، این شرکت تمامی محصولات و تکنولوژی خود را بدون واسطه عرضه میکند.

از بارزترین ویژگیها میتوان به حسگر اثر انگشت، پردازندههای فوق سریع، صفحه نمایش AMOLED ، تکنولوژی شارژ سریع کوآلکام و فیسلاک اشاره کرد. انواع ساندویچهای سریع و لذیذ را با این دستگاه میتوانید تهیه کنید، بدون اینکه وقت و هزینهی زیادی را صرف کرده باشید. از تلویزیون و یخچال تا لامپها را میتوانید با تلفن هوشمند خود کنترل کنید و این بسیار لذتبخش است. در واقع شما میتوانید از طریق این برنامه با تلفن هوشمند، کتری خود را کنترل و مدیریت کنید. لوازم خانه و آشپزخانه پیشرفتهای چشمگیری داشتهاند تا جایی که شما میتوانید مخلوطکن خود را با تلفن همراه کنترل کنید. میدانید که لوازم خانه و آشپزخانه تنوع بسیار بالایی دارد که یکی از آنها اینگونه لامپها است. دولت استرالیا قوانین سختگیرانه ای در رابطه با آنچه که شما وارد خاک استرالیا می کنید، دارد. این که بدانید چه وسایلی را می توانید با خود به استرالیا ببرید و چه وسایلی را نمی توانید منتقل کنید، نیمی از راه را طی کرده اید. برای تمیزکردن و گردگیری تلویزیون فقط از دستمالهای مخصوص این کار استفاده کنید.

ممکن است جوش آمدن آب عملی ساده به نظرتان بیایید، اما همین کار نیز میتواند به روشهای گوناگونی اتفاق بیفتد. مدلهایی از تصفیه هوا وجود دارد که چندین لایه فیلتر دارند و هر کدام از لایهها موظف به فیلتر کردن یک سری از ذرات هستند تا جایی که ریزترین ذرات معلق در هوا را نیز فیلتر میکنند. دستگاههای تصفیه هوا برای افرادی که آلرژی دارند یا به هر دلیل در تنفس دچار مشکل هستند ضروری است و میتواند در سلامت نگه داشتن بدن، به آنها کمک کند. این پیشرفت موجب شده تا اساسیترین و سادهترین وسایلی که به طور روزانه از آنها استفاده میکنیم نیز هوشمند شوند. برای خرید لوازم خانه و آشپزخانه توصیه میکنیم در ابتدا لیستی از لوازم مورد نیاز خود را آماده کنید. البته کار خوبی است چون قیمت لوازم الکترونیکی در استرالیا، گران است. صفحات توسترهای جدید نیز لمسی شده که راحتی کار کردن را به کاربران ارائه میکند. از یک کتری برقی میتوانید در منزل، محل کار و هر مکانی دیگری استفاده کنید و در کمترین زمان ممکن نوشیدن یک چای لذت بخش را به خود هدیه کنید. گوشیهای ردمی طوری طراحی شدهاند که ویژگیهای بسیار زیادی را در مقابل قیمتهای بسیار مناسب داشته باشند تا هر قشری از جامعه توان خرید آن را داشته باشد؛ از بین تمام گوشیهای سری ردمی، میتوان به Redmi Note 8 pro اشاره کرد که با وجود اینکه پس از آن، گوشیهای دیگری ارائه شد، اما این گوشی از نظر کاربران بسیار مورد توجه قرار گرفت و هنوز هم میتوان گفت به دلیل نسبت قیمت مناسب و کیفیت بالای آن، گل سرسبد ردمیهاست.

همچنین در سریعترین زمان ممکن نان شما گرم کرده و در اختیارتان قرار میدهد. پس همیشه به میزانی که در دفترچه راهنما آمده از پودر شوینده استفاده کنید. نیلا دکور یکی از سایت هایی است که توانسته بهترین محصولات را از نظر تنوع و سبک در اختیار شما قرار است. تلویزیون، گیرنده دیجیتال، ساندبار و سینمای خانگی در این دسته قرار میگیرند. در مورد شیائومی نیز چنین مطلبی صدق میکند و رشد تمام مدت این برند، واقعیتی است که به واسطه کیفیت آن به وجود آمده، زیرا همانطور که گفته شد و شاهد آن هستیم، محصولات شیائومی از کیفیت بسیار زیادی برخوردارند. در کنار کیفیت بسیار بالا و به صرفه بودن محصولات شیائومی، طراحی ظاهری قوی و منحصر به فرد این محصولات نیز توجه بسیاری از سخت پسندان را به خود جلب میکند. این مدلها یک گزینهی عالی برای شرکتها و سازمان نیز میباشد. پیشرفت فناوری دنیای لامپها را نیز دگرگون کرده و انواع مدلهای مختلفی از لامپهای هوشمند نیز در بازار موجود است. مدلهایی از آون را در بازار میبینید که در واقع 7 دستگاه در یک دستگاه جمعآوری شده و شاید خرید آنها یکی از بهترین خریدهای زندگی شما باشد. برخی تولید کنندگان مانند شیائومی کتریهای برقی هوشمندی نیز به بازار ارائه میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید